SAVĘS PATYRIMAS PER BALSĄ
su Jurga

Šios patyriminės sesijos metu saugioje aplinkoje bandysime suvokti, išsigryninti ir patirti savo balsą. Juo įvardinsime tikruosius poreikius, mokysimės stebėti ir žaisti savo, o ne kieno nors kito gyvenimą.

O jei aš nemoku dainuoti?..

Užsiėmimas nėra skirtas tik dainininkams, tačiau gali gerokai priartinti tave prie svajonės dainuoti įgyvendinimo.

Savęs patyrimo per balsą metu sužinosi, kaip per balsą paruošti kūną naujai dienai, ką apie žmogų pasakoja jo balsas ir kodėl neretai jis mums nepatinka.

Ką veiksim?

Gausi įrankius gerklės ir kvėpavimo ligų profilaktikai, sužinosi, kuo neigiamų emocijų išraiškos blokavimas atsiliepia tarpusavio santykiams ir kodėl mes slapta taip norim išmokti dainuoti.

Specialių praktikų metu savo balso pagalba suvoksi ir turėsi galimybę patirti vadinamąją FLOW būseną.

Sesija ruošiama atsižvelgiant į grupės ar asmens lūkesčius bei individualiai parenkant ir pritaikant Jurgos per daugiau nei 20 metų muzikinėje scenoje išbandytas balso, rezonatorių pažadinimo ir kvėpavimo praktikas.

Kodėl balsas?
Nes balsas nemeluoja. Dėl to kartais nepatinka klausytis savo įrašyto balso.

Balsas yra tiltas, kuriuo mūsų vidus prisistato pasauliui.

Neįsisąmonintos neišreikštos emocijos – tiek džiaugsmas, tiek pyktis užgniaužia gumulu gerklę ir blokuoja svarbiausią jausmą, kurio mes visi siekiam – meilę.

Jurga.

Dainininkė, kompozitorė, aktorė, žurnalistė ir rašytoja, socialinė veikėja.

Jurgos „sąskaitoje”- 10 apdovanotų autorinės muzikos albumų, trys knygos, nacionaliniuose kino apdovanojimuose kartu su komanda kūrėjai įteikta „Sidabrinė gervė“ už geriausią animacinį filmą. Jurga atliko ne vieną pagrindinį vaidmenį užsienio kompanijų filmuose, yra parašiusi ne vieną apdovanotą garso takelį filmui, įgarsino dešimtis animacinių filmų personažų.
Jurga taip pat žinoma kaip saviugdos bei EQ seminarų ir dirbtuvių praktikė, „Psichologijos klubo Lipt stogais ir žiūrėt žemyn” moderatorė ir autorinės mokymų programos „Lengvumo dirbtuvės: 21 diena arčiau savęs“ autorė, veda grupinius ir individualius „savęs patyrimo per balsa“ užsiėmimus.

Jurga yra puiki pasakotoja ir dialogo mezgėja. Ir tai daro jau daugiau nei 20 metų koncertuodama, rašydama knygas bei kurdama filmus ir per savo kūrybą bei vedamus mokymus dalindamasi patirtimi bei atradimais su klausytojais.